Структура та органи управління

 Засновник


Засновником закладу освіти є Долинська міська рада Івано-Франківської області.

Уповноваженим органом управління закладом освіти є управління освіти Долинської міської ради Івано-Франківської області.

Найменування Ліцею:

- повне найменування–ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 Долинської міської ради Івано-Франківської області;

- скорочене найменування–ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1

Юридична адреса ліцею: вулиця Пачовського, 3, місто Долина, Івано-Франківська область, 77500, Україна.


 


 

Директор


 

Макосій Віктор Богданович

Освіта:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Учитель вищої категорії. Завжди в центрі громадського життя, неодноразово обирався депутатом районної ради. Нагороджений дипломами, а також подяками за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу виховання молодого покоління.


 

Загальні збори (конференція) ЛіцеюКолегіальний орган управління Ліцеєм - педагогічна рада

Педагогічна рада ліцею - один з найважливіших органів управління освітнього закладу. Саме вона несе фундаментальну функцію Ліцею через прийняття рішень щодо освітнього процесу. До складу даної ради входить весь педагогічний колектив Долинського ліцею №1. На зборах Педагогічної ради Ліцею ухвалюються рішення щодо навчальних планів та програм, окреслюються проектні цілі, моделюються зміни у закладі, діагностується та моніториться діяльність. Основне завдання ради - підвищення професійного рівня педагогів та створення належного психологічного клімату в колективах учнів та вчителів.


 

Колективний орган громадського самоврядування (рада батьків здобувачів освіти)

Згідно з чинним законом України «Про освіту» батьки «можуть брати участь у громадському самоврядуванні закладу освіти, зокрема обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу освіти».

У Долинському ліцеї №1 діє загальношкільний батьківський комітет та батьківські ради кожного класу. Зокрема, шляхом голосування у кожному класі обиралися голова класної батьківської ради та помічники, які згодом увійшли до загальношкільного батьківського комітету. Загальношкільний батьківський комітет очолює голова батьківського комітету – Якимів Ірина Михайлівна.

Разом із батьками організовано процес комфортного перевезення дітей, прийнято цінності та правила ліцею, відбувається постійне удосконалення освітнього процесу та гурткової роботи. Іншими словами, активна участь батьків у житті школи допомагає здійснювати місію ліцею «Розвиваємося разом: діти – батьки – вчителі – громада».


 

Орган самоврядування здобувачів освіти (рада здобувачів освіти)

Щороку восени у Долинському ліцеї №1 відбуваються вибори з виборчою дільницею, бюлетенями та підрахунком голосів. Їм передують передвиборна програма, затята агітація – усе, як у великій політиці. Воно й не дивно – бо ж обираються органи учнівського самоврядування.

Кожен клас обирає на засіданні представників, які входять до числа шкільного парламенту.