Їдальня

Відповідно до статей законів України «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про державну допомогу сімʼям з дітьми» в Долинському науковому закладі №1 організовано повноцінне, безпечне та якісне харчування школярів. Шкільна їдальня стала улюбленим місцем для учнів закладу. Їдальня розрахована на 50 посадочних місць. Гарячим безкоштовним харчуванням охоплені діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей. У їдальні закладу виконуються всі санітарно – епідеміологічні вимоги щодо організації харчування учнів. Медична сестра Іванів Ніна Богданівна систематично слідкує за якістю продуктів, дотриманням умов і термінів їх зберігання, технологією приготування і різноманітністю страв, санітарним станом приміщень. Робота їдальні постійно перевіряється адміністрацією ліцею та санітарно-епідеміологічною службою.

Їдальня і буфет працюють з 09.00 до 15.00.

Правила поведінки в їдальні:

Про організацію харчування учнів Долинського ліцею №1 в 2019-2020 н.р.

1. Безкоштовне харчування учнів у закладі здійснюється тільки в робочі дні. У разі відсутності учнів під час навчання компенсація за харчування не проводиться.
2. Харчування дітей, які не підлягають безкоштовному харчуванню у закладі, здійснюється за батьківські кошти готівкою.
3. Наказом керівника закладу Макосія Віктора Богдановича призначено Хайнус Майю Петрівну, відповідальну за організацію харчування учнів. До її обов’язків належать:

4. Облік дітей, охоплених безкоштовним харчуванням, здійснюється класними керівниками, які вчасно повідомляють про наявність учнів особу, відповідальну за організацію харчування.